• 25Apr

    Özellikle gençlik çağlarında sosyalleşmek için, yada rüştümüzü ispatlamak için kulllanmaya başladığımız sigara zaman içerisinde bağımlılığa dönüşüyor. Sağlığımızı kötü etkileyen bu alışkalıktan zaman içinde kurtulmak istesekte başarılı olamadığımız denemelerimiz olmuştur mutlaka. Fakat bıırakmak bu kadar zor olunca hep sigara nasıl bırakılır diye düşünür ve yolllarını aramaya koyuluruz.

    Sigara nasıl bırakılır, kolay bi yolu var mıdır, sigara bırakıken nasıl daha az stresli zaman geçirebilirim” sorularını sigara kullanan ve bırakmak istiyen herkes mutlaka sormuştur.

    En etkili sigara bırakma yöntemi yerine koyma yöntemi olarak bilinen elektronik sigaradır. Sigarayı taklit ederek yoksunluk hissini yaşamamanızı sağlar. Bırakma dönemini en az stresle geçrmenizi sağlar. Cihazın vücudunuza verdiği bitkisel nikotin sayesindede nikotin ihtiyacınız karşılanır. Böylece zaman içinde bağımlılığınız sona erer.

    Yerine koyma yönetemi sayeside sizde sigara nasıl bırakılır sorusuna rahatlıkla net cevap verebilir ve sigaradan kurtulabilirsiniz.

    elektrikli sigara olarakta bilinen bu teknolojik cihazla sigarayı bırakabilirsiniz. Orjinal alman malı elektronik sigara satın almak için www.elektroniksigaralikit.biz sitesini ziyaret edebilirsiniz….

1 Comment to Sigara nasıl bırakılır?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>